O Firmie

Firma JTS DIA powstała w 2002 roku i zajmowała się na początku swojego istnienia importem narzędzi diamentowych z Korei Południowej.

Przez wiele lat od czasu powstania firmy oferowaliśmy na polskim rynku najwyższej jakości narzędzia za cenę o kilkanaście procent niższą od konkurencji, która w owym czasie pochodziła głównie z zachodniej części Europy.

Po rewolucji cenowej, która po kilku latach dotarła na nasz rynek wraz z narzędziami chińskimi, konieczne było poszukiwanie tańszych rozwiązań technologicznych co najczęściej przekładało się na znaczne obniżenie jakości importowanych przez nas produktów.

Po wielu próbach i testach narzędzi różnych azjatyckich producentów i braku ich pozytywnych efektów nadszedł czas na rozwiązanie, które mogło znowu przywrócić najwyższą jakość oferowanym przez nas produktom.

W roku 2007 po wielu miesiącach przygotowań powstała firma JTS DIAMOND i rozpoczęła się produkcja naszych pierwszych narzędzi diamentowych.

Dziś oferujemy Państwu sprawdzoną technologię, wynik wieloletniej pracy. Narzędzia przez nas produkowane spełniają wymagania największych polskich przedsiębiorstw. Korzystamy z najwyższej jakości surowców i nie uznajemy w tej sferze żadnych kompromisów. Gwarantuje to powtarzalność i dużą elastyczność w doborze odpowiednich narzędzi dla każdego klienta indywidualnie.

Nie staramy się wmówić klientowi, że standardowy produkt, który posiadamy na półce w magazynie spełni jego oczekiwania tylko tworzymy ten produkt dopiero wtedy, kiedy te oczekiwania poznamy.

A ceny … są przy tym bardzo konkurencyjne.
Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.